Дизайн журналу
Дизайн журналу
Коктейльний Бар

Gamsei

Коктейльний Бар Коли Гамсей відкрився в 2013 році, гіперлокалізм був введений у сферу практики, яка до цього часу була в основному обмежена простою їжею. У Gamsei інгредієнти для коктейлів або дико підгодовують, або вирощують місцеві артезіанські фермери. Інтер'єр бару - це явне продовження цієї філософії. Так само, як і коктейлі, Буеро Вагнер закуповував усі матеріали на місцевому рівні та працював у тісній співпраці з місцевими виробниками для виготовлення рішень на замовлення. Gamsei - це повністю інтегрована концепція, яка перетворює подію випивання коктейлю у новий досвід.

Назва проекту : Gamsei, Ім'я дизайнерів : BUERO WAGNER, Прізвище клієнта : Trink Tank.

Gamsei Коктейльний Бар

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.