Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колісний Навантажувач

Arm Loader

Колісний Навантажувач Навантажувач, який працює в основному на нерівномірних місцях, може спричинити водій сильну хворобу руху, а також викликати швидку втому. Однак 'ARM LOADER' дозволяє розпізнавати координатні точки на землі і допомагає сидінню водія бути стійким і не коливатися. Тому це допомагає водієві не відчувати втому і дозволяє безпечно виконувати свою роботу.

Назва проекту : Arm Loader, Ім'я дизайнерів : Hoyoung Lee, Прізвище клієнта : DESIGNSORI.

Arm Loader Колісний Навантажувач

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.