Дизайн журналу
Дизайн журналу
Шафа Для Вечері

Baan

Шафа Для Вечері "Баан" - це тип шафи, який був спеціально розроблений для вживання вечері. Його унікальний зовнішній вигляд і сила - це розповідь, яка пов'язана з функцією. Існує кілька відмінних особливостей кабінетних систем. Різні функції та особливості шафи, які розділені історією, такі як вставка столових приладів та коробка тканин, представлені каміном та димоходом. Крім того, фужери представлені люстрою, а стелаж для посуду символізується сходами. Існують чотири основні компоненти будинку, за допомогою яких розповідні ідеї.

Назва проекту : Baan, Ім'я дизайнерів : Mr. Paitoon Keatkeereerut, Mr.Chawin Hanjing, Прізвище клієнта : Partly Cloudy Studio.

Baan Шафа Для Вечері

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.