Дизайн журналу
Дизайн журналу
Меблі Для Раковин

Eva

Меблі Для Раковин Натхнення дизайнера прийшло від мінімального дизайну та для використання його як тихої, але освіжаючої функції у просторі ванної кімнати. Це випливало з дослідження архітектурних форм і простого геометричного обсягу. Басейн може бути потенційно елементом, який визначає різні простори навколо і одночасно центральну точку в просторі. Він дуже простий у використанні, чистий і довговічний. Існує кілька варіантів, включаючи окрему, сидячу лавку та настінне кріплення, а також одно- або подвійну раковину. Варіанти кольору (кольори RAL) допоможуть інтегрувати дизайн у простір.

Настільна Лампа

Oplamp

Настільна Лампа Oplamp складається з керамічного корпусу та твердої деревної основи, на якій розміщено світлодіодне джерело світла. Завдяки своїй формі, отриманій в результаті синтезу трьох конусів, тіло Oplamp можна повернути до трьох відмінних положень, що створює різні види світла: висока настільна лампа з навколишнім світлом, низька настільна лампа з навколишнім світлом або два навколишні вогні. Кожна конфігурація конусів лампи дозволяє принаймні одному із пучків світла природним чином взаємодіяти з оточуючими архітектурними налаштуваннями. Oplamp розроблений і повністю виготовлений вручну в Італії.

Регульована Настільна Лампа

Poise

Регульована Настільна Лампа Акробатичний зовнішній вигляд Poise, настільної лампи, розробленої Робертом Дабі з Unform.Studio, переключається між статичною та динамічною та великою чи маленькою поставою. Залежно від пропорції між його освітленим кільцем і рукою, яка його тримає, виникає пересічна або дотична лінія до кола. При розміщенні на вищій полиці кільце може нависати над полицею; або, нахиливши кільце, воно може торкнутися навколишньої стіни. Метою цієї регульованості є залучення власника до творчого залучення та грати із джерелом світла пропорційно до інших оточуючих його об'єктів.

Спікерський Оркестр

Sestetto

Спікерський Оркестр Оркестровий ансамбль спікерів, який грає разом, як справжні музиканти. Sestetto - це багатоканальна аудіосистема для відтворення окремих доріжок інструментів в окремих гучномовцях різних технологій та матеріалів, присвячених конкретному звуковому корпусу, серед чистого бетону, резонуючих дерев'яних дек та керамічних ріжків. Змішування треків та партій повертається до того, щоб бути фізично на місці прослуховування, як у справжньому концерті. Сестетто - камерний оркестр записаної музики. Sestetto власноруч виготовляють його дизайнери Стефано Іван Скарасія та Франческо Шям Зонка.

Громадський Садовий Стілець На Відкритому Повітрі

Para

Громадський Садовий Стілець На Відкритому Повітрі Para - це набір громадських стільців на відкритому повітрі, розроблених для забезпечення стриманої гнучкості у зовнішніх умовах. Набір стільців, який має унікальну симетричну форму і повністю відхиляється від властивого візуальному балансу звичайного дизайну стільця. Натхнений простою формою гойдалок, цей набір стільців на відкритому повітрі сміливий, сучасний та вітає взаємодію. Обидва з важким зваженим дном Para A підтримує обертання на 360 навколо своєї основи, а Para B - двонаправлене гортання.

Стіл

Grid

Стіл Сітка - це стіл, розроблений із сіткової системи, натхненної традиційною китайською архітектурою, де тип дерев'яної конструкції під назвою Дугонг (Ду Гун) використовується в різних частинах будівлі. Використовуючи традиційну взаємозв’язану дерев’яну структуру, складання столу також є процесом вивчення конструкції та переживання історії. Несуча конструкція (Dou Gong) виготовлена з модульних деталей, які легко розбираються при необхідності зберігання.