Дизайн журналу
Дизайн журналу
Освітлення

Jordan Apotheke

Освітлення Підтримуючи виразну архітектуру інтер’єру аптеки, функціональні світильники непримітні за своїм зовнішнім виглядом, звертаючи увагу на їх вплив світла, а не на їх світильник. Світильники для основного освітлення або вбудовані в підвісні світильники, що відстежують форму меблів, або встановлені з боків підвісної стелі, не даючи їм світитися настільки, наскільки це можливо. Таким чином, користувачі можуть зосередитись на доріжці світла, що веде через аптеку, що складається з плитки з підсвічуванням RGB-LED, яка відповідає кольору аналогічних динамічно підсвічених лічильників

Це Настінна Підвішена Туалетна Плита

SEREL Purity

Це Настінна Підвішена Туалетна Плита У той час як унітаз «Чистота» входить в панування м'яких переходів, він також залишає прості та мінімальні вітри в навколишньому середовищі. Він не тільки впливає на свого користувача своєю естетикою, але й зустрічається з чистотою та невинністю та поважає природу. Загальний підхід у дизайні набору сидінь легкого розбирального, блокувального механізму сидіння унітазу - це функціональні кнопки управління, які потрібно вставити у внутрішню частину набір чохлів. Кнопки, з якими контактує користувач, розміщуються на ділянках, які найскладніше забруднити, тому це забезпечує додаткову перевагу щодо гігієни.

Набір Ванної Кімнати

FRACTURE

Набір Ванної Кімнати Неповторний стиль керамічної сантехніки, чудовий дизайн ліній з розбиття скла Коментар Деконструктивізм… Перелом Розпад цілісності складових конструкції, ігри на поверхнях, щоб зробити елементи геометричного дизайну, як екстер’єр виробів, та перенести стиль декоративізму на основі. серія як приклад перелому Бієна зіткнулася з однією з найвизначніших серій.

Шафа Для Вечері

Baan

Шафа Для Вечері "Баан" - це тип шафи, який був спеціально розроблений для вживання вечері. Його унікальний зовнішній вигляд і сила - це розповідь, яка пов'язана з функцією. Існує кілька відмінних особливостей кабінетних систем. Різні функції та особливості шафи, які розділені історією, такі як вставка столових приладів та коробка тканин, представлені каміном та димоходом. Крім того, фужери представлені люстрою, а стелаж для посуду символізується сходами. Існують чотири основні компоненти будинку, за допомогою яких розповідні ідеї.

Лампа

Muse

Лампа Натхненний «Переможеним буддизмом» в його вислові, що в нашому Всесвіті немає абсолютних якостей, ми надали парадоксальну якість «світлу», надавши йому «фізичну присутність». Дух медитації, який він заохочує, був потужним джерелом натхнення, яке ми використовували для створення цього продукту; втілення якостей "часу", "матерії" та "світла" в єдиний продукт.

Кераміка

inci

Кераміка Дзеркало елегантності; Інці відображає красу перлини з чорно-білими варіантами і є правильним вибором для тих, хто бажає відобразити шляхетність та витонченість простору. Лінії Inci випускаються розмірами 30 х 80 см і несуть білу та чорну стильність в житлові приміщення. Вироблений за допомогою технології цифрового друку, тривимірного дизайну.