Дизайн журналу
Дизайн журналу
Електропила

Rotation Saw

Електропила Ланцюгова пила з обертовою ручкою. Цей ланцюг має рукоятку, яка обертається на 360 ° і зупиняється під заданими кутами. Взагалі, люди ріжуть дерева горизонтально або вертикально, обертаючи пилки під певним кутом або спираючись або нахиляючи частини тіла. На жаль, пилка часто вислизає з обтиску користувача, або користувачеві доводиться працювати в незручному положенні, що може спричинити травми. Щоб компенсувати такі недоліки, пропонована пилка оснащена обертовою ручкою, щоб користувач міг регулювати кути різання.

Назва проекту : Rotation Saw, Ім'я дизайнерів : Hoyoung Lee, Прізвище клієнта : DESIGNSORI.

Rotation Saw Електропила

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.