Дизайн журналу
Дизайн журналу
Usb-Флешка

Frohne eClip

Usb-Флешка eClip - перший у світі флеш-диск із скріпкою паперу із метричною лінійкою. eClip отримав нагороду Silver iDA & Golden A 'Design Award. eClip легкий, підходить для ваших брелоків та функціонує як скріпка для впорядкування паперів, квитанцій та грошей. eClip захищає особисті дані, інтелектуальну власність, дані роботодавця, медичні дані та комерційну таємницю програмним забезпеченням безпеки. eClip був розроблений Frohne у штаті Флорида. Золотий роз'єм пам'яті - ударостійкий, стійкий до подряпин, водостійкий, алкогольний, пилостійкий, іржавіючий та електромагнітний.

Назва проекту : Frohne eClip , Ім'я дизайнерів : Derrick Frohne, Прізвище клієнта : Frohne.

Frohne eClip  Usb-Флешка

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.