Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Безалкогольних Напоїв

Coca-Cola Tet 2014

Упаковка Безалкогольних Напоїв Створити серію банок з кока-колою, котрі поширюють мільйони бажань по всій країні. Ми використовували символ T Wet Coca-cola (птах Ластівка) як пристрій для формування цих побажань. На кожну консервну банку було виготовлено сотні мальованих ластівок і ретельно розміщені навколо спеціального сценарію, які разом утворюють низку змістовних в'єтнамських побажань. "А", означає Мир. "Tài" означає Успіх, "Lộc" означає Процвітання. Ці слова широко обмінюються протягом усього свята і традиційно прикрашають Tết прикраси.

Назва проекту : Coca-Cola Tet 2014, Ім'я дизайнерів : Rice Creative, Прізвище клієнта : Rice Creative.

Coca-Cola Tet 2014 Упаковка Безалкогольних Напоїв

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.