Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатоосьова Система Штор

GLASSWAVE

Багатоосьова Система Штор Багатоосьова система штор GLASSWAVE відкриває двері для більшої гнучкості в проектуванні скляних стін для масового виробництва. Ця нова концепція в шторних стінах заснована на принципі вертикальних муліонів з циліндричними, а не прямокутними профілями. Цей остаточно інноваційний підхід означає, що можна створити конструкції з багатонаправленими з'єднаннями, збільшивши вдесятеро можливі геометричні комбінації у складі скляних стін. GLASSWAVE - це малоповерхова система, призначена для ринку унікальних будівель трьох поверхів або менше (величні зали, демонстраційні зали, атріуми тощо)

Назва проекту : GLASSWAVE, Ім'я дизайнерів : Charles Godbout and Luc Plante, Прізвище клієнта : .

GLASSWAVE Багатоосьова Система Штор

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.