Дизайн журналу
Дизайн журналу
40 "світлодіодне Телевізор

GlassOn

40 "світлодіодне Телевізор Це безрамкова дизайнерська колекція з різними дизайнерськими рішеннями змінних розмірів зі скляним елементом. Елегантність, створена прозорістю скла, продовжується завдяки витонченості металевих оздоблень, що оточують дисплей великих розмірів. Без звичної пластикової передньої кришки та накладки, дизайн стосується віртуального світу та аудиторії із різко зменшеною товщиною виробів 40 ", 46" та 55 ". Увесь металевий каркас, що тримає скло передньої панелі, покращує якість дизайну з точними деталями з'єднання різні матеріали.

Назва проекту : GlassOn, Ім'я дизайнерів : Vestel ID Team, Прізвище клієнта : .

GlassOn 40 "світлодіодне Телевізор

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.