Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кіно

Wuhan Pixel Box Cinema

Кіно "Піксель" є основним елементом зображень, дизайнер досліджує взаємозв'язок руху та пікселя, щоб стати темою цього дизайну. "Піксель" застосовується в різних областях кінотеатру. У великому залі каси розміщений величезний вигнутий конверт, утворений понад 6000 штук панелей з нержавіючої сталі. Особлива стіна дисплея прикрашена величезною кількістю квадратних смуг, що виступають на стіну, і є гламурною назвою кіно. Всередині цього кінотеатру кожен би насолоджувався чудовою атмосферою цифрового світу, що створюється згуртованістю всіх елементів «Пікселя».

Назва проекту : Wuhan Pixel Box Cinema, Ім'я дизайнерів : Ajax Law, Прізвище клієнта : Hubei Xiang Sheng & Insun Entertainment Co. Ltd..

Wuhan Pixel Box Cinema Кіно

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.