Дизайн журналу
Дизайн журналу
Оптична Установка

Opx2

Оптична Установка Opx2 - це оптична установка, яка досліджує симбіотичний зв’язок між природою та технологією. Зв'язок, де структури, повторення та ритм описують як природні утворення, так і операції обчислювальних процесів. Геометрія встановленої потужності, моментна непрозорість та / або щільність подібні до явища руху по ниві або пояснюються технологією при перегляді бінарного коду. Opx2 будує складну геометрію і кидає виклик сприйняттю об'єму та простору.

Назва проекту : Opx2, Ім'я дизайнерів : Jonathon Anderson + Matthew Jones, Прізвище клієнта : Jonathon Anderson Studio.

Opx2 Оптична Установка

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.