Дизайн журналу
Дизайн журналу
Журнальний Столик

1x3

Журнальний Столик 1x3 надихається між собою блокуючими головоломок. Це і те, і інше - предмет меблів і тизер для мозку. Всі деталі залишаються разом, не потребуючи жодних світильників. Принцип замикання передбачає лише ковзаючі рухи, що дають дуже швидкий процес складання та роблять 1x3 придатним для частої зміни місця. Рівень складності залежить не від спритності, а переважно від просторового зору. Інструкції надаються у випадку, якщо користувачеві потрібна допомога. Назва - 1х3 - математичний вираз, який представляє логіку дерев’яної конструкції - один тип елемента, три його частини.

Назва проекту : 1x3, Ім'я дизайнерів : Petar Zaharinov, Прізвище клієнта : PRAKTRIK.

1x3 Журнальний Столик

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.