Дизайн журналу
Дизайн журналу
Намисто

Extravaganza

Намисто Елегантний кольєр, натхненний рюшами, старовинними прикрасами на шиї, які ви можете побачити на багатьох красивих картинах XVI та XVII століття. Характеризується сучасним та сучасним дизайном, спрощуючи типовий стиль ярдів, намагаючись зробити його сучасним та сучасним. Витончений ефект, який надає елегантності користувачеві, використовуючи чорний або білий кольори, дозволяє безліч поєднань із сучасним та чистим дизайном. Намисто з цільного кольє, гнучке та легке. Недорогоцінний матеріал, але з вражаючим дизайном високої моди, що робить цей кольє не просто коштовністю, а новим прикрасою кузова.

Ювелірні Сережки

Eclipse Hoop Earrings

Ювелірні Сережки Є одне явище, яке постійно арештовує нашу поведінку, зупиняючи нас мертвими у своїх слідах. Астрологічне явище сонячного затемнення заінтригувало людей з найдавніших віків людства. Від раптового потемніння неба і протікання сонця кинула довга тінь страху, підозр та дивувань на уяви Приголомшлива природа сонячних затемнень залишає довготривале враження на всіх нас. Сережки з діамантовим затемненням з білого золота 18К були натхнені сонячним затемненням 2012 року. Дизайн намагається захопити таємничу природу та красу сонця і місяця.

Розкішне Взуття

Conspiracy - Sandal shaped jewels-

Розкішне Взуття Лінія Джанлуки Тамбуріні "коштовності / сандалі / форми" під назвою Conspiracy була заснована в 2010 році. Взуття для змови без зусиль поєднує технологію та естетику. Каблуки та підошви виготовляються з таких матеріалів, як легкий алюміній та титан, які відливають у скульптурних формах. Потім силует взуття підкреслюється напівдорогоцінними каменями та іншими розкішними прикрасами. Високі технології та найсучасніші матеріали формують сучасну скульптуру, що має форму сандалі, але там, де все ще видно дотик та досвід досвідчених італійських майстрів.

Брошка

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

Брошка Характер і зовнішня форма предмета дозволяють змінити новий дизайн орнаменту. У жвавій природі один період змінюється на інший. Весна слідує за зимою, а ранок настає після ночі. Кольори також змінюються, а також атмосфера. Цей принцип заміни, чергування зображень висувається в прикраси «Азіатської метаморфози», колекції, де в одному об’єкті відбиваються два різних стани, два необмежені зображення. Рухливі елементи конструкції дозволяють змінити характер і зовнішній вигляд орнаменту.

Аналоговий Годинник

Kaari

Аналоговий Годинник Ця конструкція заснована на стандартному 24-годинному аналоговому механізмі (півшвидкісна годинна рука). Ця конструкція забезпечена двома висічками у формі дуги. Через них видно години повороту і хвилини рук. Годинна рука (диск) розділена на два сегменти різних кольорів, які, обертаючись, позначають час AM або PM залежно від кольору, який починає бути видимим. Хвилинна рука видно через більшу радіус дуги і визначає, який хвилинний проміжок відповідає набору за 30-30 хвилин (розташований на внутрішньому радіусі дуги) та 30-60 хвилин (розташований на зовнішньому радіусі).

Сучасний Платтяний Ледачок

Le Maestro

Сучасний Платтяний Ледачок Le Maestro революціонізує взуттєве взуття, включаючи титановий «матричний каблук» з титановим металевим прямим металом (DMLS). "Матричний каблук" зменшує візуальну масу ділянки на підборах і демонструє структурну цілісність взуття. Щоб доповнити елегантний вамп, для чіткого асиметричного дизайну верху використовується високозерна шкіра. Інтеграція п’яткової секції у верхню частину тепер складена у витончений і вишуканий силует.