Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перстень

Wishing Well

Перстень Відвідавши у своєму сні розовий сад, Тіппі натрапила на бажаючу криницю, оточену трояндами. Там вона зазирнула в криницю і побачила відбиток нічних зірок і загадала бажання. Нічні зірки представлені діамантами, а рубін символізує її найглибшу пристрасть, мрії та сподівання, які вона здійснила біля колодязя. Ця конструкція відрізняється власноруч розрізом троянд, шестигранним рубіновим кігтом із 14K твердого золота. Маленькі листя вирізані, щоб показати текстуру природного листя. Діапазон кільця підтримує плоский верх і трохи загинається всередину. Розміри кілець повинні бути обчислені математично.

Сумка

Totepographic

Сумка Топографічна дизайнерська сумка з натхненням, яка слугує легким переносом, особливо під час тих напружених днів, проведених за покупками або за виконанням доручень. Місткість сумки Tote схожа на гірську і може вміщувати або переносити багато речей. Кістка оракул являє собою загальну структуру мішка, форма топографічної карти - поверхневий матеріал, як гірська нерівна поверхня.

Кулон

Taq Kasra

Кулон Taq Kasra, що означає арка Kasra, - пам'ятка Сасаніського королівства, яке зараз знаходиться в Іраку. Цей кулон, натхненний геометрією Taq kasra та величчю колишніх суверенітетів, що був у їх структурі та суб'єктивізмі, був використаний у цьому архітектурному методі для створення цього етосу. Найважливіший атрибут - це сучасний дизайн, який зробив його частиною з чітким видом, так що вид збоку виглядає як тунель і вносить суб'єктивізм і форму лобового виду, який він зробив арочним простором.

Колекція Жіночого Одягу

Utopia

Колекція Жіночого Одягу У цій колекції Yina Hwang в основному надихалася формами, симетричними та асиметричними з відтінком підпільної музичної культури. Вона підготувала цю колекцію на основі свого ключового моменту самозаймання, щоб створити колекцію функціональних, але абстрактних одягу та аксесуарів, які втілюють історію її досвіду. Кожен принт і тканина в проекті оригінальні, і вона в основному використовувала шкіру PU, Satin, Power Mash та Spandex для основи тканин.

Набір Намиста Та Сережок

Ocean Waves

Набір Намиста Та Сережок Кольє з океанічних хвиль - прекрасний предмет сучасних прикрас. Основним натхненням дизайну є океан. Саме просторість, життєздатність та чистота - це ключові елементи, що проектуються у намисто. Дизайнер використав гарний баланс синього та білого, щоб представити бачення бризок хвиль океану. Він виготовлений вручну з білого золота 18К і обшитий діамантами та синім сапфіром. Кольє досить велике, але делікатне. Він розроблений так, щоб відповідати всім формам нарядів, але більше підходить для парного декольте, щоб він не перекривався.

Друкований Текстиль

The Withering Flower

Друкований Текстиль В’януча квітка - це святкування сили зображення квітки. Квітка - популярний предмет, написаний як уособлення в китайській літературі. На відміну від популярності квітучої квітки, образи квітки, що занепадає, часто асоціюються із суровістю та табу. Збірка розглядає те, що формує сприйняття спільнотою щодо того, що є піднесеним і негідним. Текстильна техніка, розроблена в тюлевих сукнях довжиною від 100 см до 200 см, шовкографією, на тканинах з напівпрозорої сітки, текстильна техніка дозволяє відбиткам залишатися непрозорими та еластичними на сітці, створюючи вигляд відбитків на повітрі.