Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перстень

The Empress

Перстень Фантастичний камінь краси - піроп - сама його суть приносить велич і урочистість. Саме красу та неповторність каменю визначив образ, який призначений для майбутнього прикраси. Виникла потреба створити унікальний каркас для каменю, який би переносив його у повітря. Камінь був витягнутий за межі його тримаючого металу. Ця формула чуттєва пристрасть і приваблива сила. Важливо було дотримуватися класичної концепції, підтримуючи сучасне сприйняття ювелірних виробів.

Брошка

The Sunshine

Брошка Особливістю цієї прикраси є те, що тут використовується великий камінь складної форми, який встановлений на невидимий (повітряний) каркас. Вид дизайну ювелірних виробів відкриває лише каміння, що приховує технологію складання. Сам камінь тримають два ненав’язливі світильники та тонка плита, обсипана діамантами. Ця плита є основою всіх брошок, що несуть конструкцію. У ньому тримається і другий камінь. Вся композиція стала можливою після розробленого основного шліфувального каменю.

Перстень

Pollen

Перстень Кожен твір - інтерпретація фрагмента природи. Природа стає приводом дарувати життя коштовностям, граючи з фактурними вогнями та тінями. Метою є створення коштовності з інтерпретованими формами, оскільки природа створила б їх чутливістю та чуттєвістю. Всі шматки виготовлені вручну, щоб покращити текстуру та особливості коштовності. Стиль чистий, щоб досягти речовини рослинного життя. Результат дає твір як унікальний, так і позачасовий, глибоко пов'язаний з природою.

Пристосовувані Прикраси

Gravity

Пристосовувані Прикраси Хоча в 21 столітті використання високих сучасних технологій, нових матеріалів або надзвичайно нових форм часто потрібно робити інновації, Гравітація доводить протилежне. Гравітація - це колекція пристосованих ювелірних виробів, що використовують лише різьблення, дуже стару техніку та гравітацію, невичерпний ресурс. Колекція складається з великої кількості срібних або золотих елементів, різноманітних конструкцій. Кожен з них може асоціюватися з перлами або каменями пасмами і підвісками. Колекція настільки нескінченна з різних коштовностей.

Колекція Жіночого Одягу

The Hostess

Колекція Жіночого Одягу Дипломна колекція Дар’ї Жилієвої - про жіночність і чоловічість, силу та крихкість. Натхнення колекції походить із старовинної казки з російської літератури. Господиня Мідної гори - чарівна покровителька шахтарів із старовинної російської казки. У цій колекції можна побачити прекрасний шлюб прямих ліній, натхненний шахтарською формою, і витончені обсяги російського національного костюма. Учасники команди: Дар’я Жилієва (дизайнер), Анастасія Жилієва (помічник дизайнера), Катерина Анзилова (фотограф)

Сумочка, Вечірня Сумка

Tango Pouch

Сумочка, Вечірня Сумка Сумка Tango - це непересічна сумка із справді інноваційним дизайном. Це виносний витвір мистецтва, який носять наручні ручки, що дозволяє вам мати вільні руки. Всередині достатньо місця, і конструкція, що закриває магніт, що закриває, дає несподіване легке та широке відкриття. Сумка виготовлена з м'якої воскової шкіри шкіри теля для неймовірно приємного дотику до ручки та пухких бічних вставок, навмисно контрастуючи з більш побудованим основним корпусом, виготовленим з так званої глазурованої шкіри.