Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кільце

Dancing Pearls

Кільце Танцюючі перлини серед бурхливих морських хвиль - це результат натхнення з океану та перлин, і це кільце 3D-моделі. Це кільце розроблено з поєднанням золота та різнокольорових перлин зі спеціальною структурою для реалізації руху перлів між шумливими хвилями океану. Діаметр труби був обраний належного розміру, що робить конструкцію досить міцною, щоб зробити модель технологічною.

Ювелірна Колекція

Biroi

Ювелірна Колекція Biroi — це 3D-друкована серія ювелірних виробів, натхненна легендарним небесним феніксом, який кидається у вогонь і відроджується з власного попелу. Динамічні лінії, що утворюють структуру, і розкинутий на поверхні візерунок Вороного символізують фенікса, який оживає від палаючого полум'я і злітає в небо. Візерунок змінює розмір, щоб обтікати поверхню, надаючи структурі відчуття динамізму. Дизайн, який сам по собі демонструє схожу на скульптуру присутність, дає власнику сміливість зробити крок вперед, підкреслюючи свою унікальність.

Окулярів

Camaro | advanced collection

Окулярів „Розширена колекція | дерево "характеризується об'ємнішими окулярами, а дизайн підкреслюється яскраво вираженою тривимірною композицією. Нові комбінації деревини та найтонша вручну шліфування означають, що кожна вдосконалена рамка окулярів ROLF - це елегантний предмет майстерності.

Сережки Та Кільце

Vivit Collection

Сережки Та Кільце Натхненний формами, знайденими в природі, колекція Vivit створює цікаве та цікаве сприйняття витягнутими формами та закрученими лініями. Шматки Vivit складаються з зігнутих 18-ти дюймових жовтих золотих аркушів з чорним покриттям родію на зовнішніх гранях. Сережки у формі листя оточують мочки вух, завдяки чому природні рухи створюють цікавий танець між чорним і золотим - приховуючи і розкриваючи жовте золото внизу. Синусотність форм та ергономічні атрибути цієї колекції представляють захоплюючу гру світла, тіней, відблисків та відбитків.

Сережки Та Кільце

Mouvant Collection

Сережки Та Кільце Колекція Муванта була натхненна деякими аспектами футуризму, такими як ідеї динамізму та матеріалізації нематеріального, представлені італійським художником Умберто Бокціоні. У сережках та кільці колекції Mouvant представлено кілька золотих фрагментів різного розміру, зварених таким чином, що досягається ілюзія руху та створюється безліч різних форм, залежно від кута візуалізації.

Перстень

Moon Curve

Перстень Природний світ знаходиться в постійному русі, оскільки він врівноважує між порядком і хаосом. Хороший дизайн створюється з тієї ж напруги. Його якості сили, краси та динамічності випливають із здатності художника залишатися відкритими до цих протилежностей під час акту творіння. Готовий твір - це кількість незліченних варіантів, які робить художник. Вся думка і почуття не спричинить за собою жорстку і холодну роботу, тоді як усе почуття і ніякий контроль не дають праці, яка не в змозі виразити себе. Переплетення двох буде вираженням самого танцю життя.