Дизайн журналу
Дизайн журналу
Набір Ванної Кімнати

LOTUS

Набір Ванної Кімнати Відображення у ванній кімнаті Квітків Лотоса ... Ванна кімната лотоса була реалізована, беручи натхнення від форми листя квітки лотоса Чжоу Дуньї, який викладає філософію Конфуція, сказав: "Мені подобається квітка лотоса, оскільки вона росте в грязі і ніколи не забруднюється" в його дискурс. Листя лотоса - це відштовхувачі бруду, як зазначено тут. Листова структура квітки лотоса була імітована у виробництві серії

Назва проекту : LOTUS, Ім'я дизайнерів : Bien Seramik Design Team, Прізвище клієнта : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

LOTUS Набір Ванної Кімнати

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.