Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крани

Electra

Крани Електра, яка не має окремої ручки, приваблює всіх завдяки своїй елегантності та розумному зовнішньому вигляду, вирішальне значення для унікальності для кухонь. Розсувний цифровий змішувач мийки забезпечує користувачам свободу пересування по кухнях, пропонуючи також дві різні функції потоку. На передній ділянці електрони електронний килимок надає вам доступ до всіх функцій, коли спрей поміщений у носик, або у вашій руці лише кінчиком пальця, яким ви можете керувати.

Назва проекту : Electra, Ім'я дизайнерів : E.C.A. Design Team, Прізвище клієнта : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra Крани

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.