Дизайн журналу
Дизайн журналу
Університетське Кафе

Ground Cafe

Університетське Кафе Нове кафе "Земля" служить не лише для створення соціальної згуртованості між викладачами та студентами інженерної школи, але й заохочує взаємодію між членами інших кафедр та між ними. В нашій дизайні ми задіяли неприкрашений залізобетонний об'єм колишньої семінарської кімнати, розклавши палітру горіхових дощок, перфорованого алюмінію та щілину блакитного каміння над стінами, підлогою та стелею простору.

Назва проекту : Ground Cafe, Ім'я дизайнерів : Bentel and Bentel Architects/Planners, Прізвище клієнта : Yale University.

Ground Cafe Університетське Кафе

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.