Дизайн журналу
Дизайн журналу
Концепція Корпоративної Архітектури

ajando Next Level C R M

Концепція Корпоративної Архітектури Концепція ajando Loft: Інформація є будівельним матеріалом нашого Всесвіту. Дуже незвичайне горище було створене в гавані району Мангейм, Німеччина. Повна команда ajando буде жити і працювати там, починаючи з січня 2013 року. Архітектор Пітер Шесек і офіс архітектора loftwerk, розташований у Карлсруе, стоять за концепцією корпоративного архітектури горища. Його надихнули квантова фізика Уїлера, архітектура Йозефа М. Гофмана і, звичайно, інформаційна експертиза аяндо: "Інформація робить світовий кругообіг". Текст вільної журналістки Ілони Коглін

Назва проекту : ajando Next Level C R M, Ім'я дизайнерів : Peter Stasek, Прізвище клієнта : ajando Next Level CRM.

ajando Next Level C R M Концепція Корпоративної Архітектури

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.