Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світлий Портал Майбутнього Залізничного Міста

Light Portal

Світлий Портал Майбутнього Залізничного Міста Світло Портал - це головний план міста Yibin Highspeed Rail City. Реформа способу життя рекомендує всім віком круглий рік. Поруч із залізничною станцією швидкісного вокзалу Ібіна, яка діяла з червня 2019 року, Центр Гренландії Yibin складається з 160-метрових висот із вежами-близнюками змішаного призначення, що поєднує архітектуру та природу з бульваром ландшафту протяжністю 1 км. Ібін має історію більше 4000 років, накопичуючи мудрість і культуру так, як осад у річці ознаменував розвиток Ібіна. Вежі-близнюки служать легким порталом для орієнтування відвідувачів, а також орієнтиром для збирання жителів.

Стоматологічна Клініка

Clinique ii

Стоматологічна Клініка Clinique ii - це приватна ортодонтична клініка для керівника думок та просвітників, яка застосовує та досліджує найсучасніші методи та матеріали зі своєї дисципліни. Архітектори задумали концепцію імплантації, засновану на типовому ортодонтичному використанні високоточних медичних приладів як принципу дизайну у просторі. Внутрішні стінові поверхні та меблі безперешкодно зливаються у білу оболонку із сплеском жовтого кориану, куди імплантують передові медичні технології.

Середньовічний Культурний Центр Переосмислення

Medieval Rethink

Середньовічний Культурний Центр Переосмислення Середньовічний Ретинк був відповіддю на приватну комісію зі створення культурного центру для невеликого нерозкритого села в провінції Гуандун, який датується 900 роками династії Сун. Чотириповерхова забудова площею 7000 кв.м зосереджена навколо стародавнього скельного утворення, відомого як камінь Дін Ци, символ походження селища. Концепція дизайну проекту ґрунтується на демонстрації історії та культури стародавнього села, одночасно пов'язуючи старе та нове. Культурний центр виступає як переосмислення давнього села і перетворення на сучасну архітектуру.

Торговий Центр

Feiliyundi

Торговий Центр Хороша дизайнерська робота збудить у людей емоції. Дизайнер вистрибує з пам’яті традиційного стилю і вкладає новий досвід у чудову та футуристичну космічну структуру. Зал для досвіду занурення в екологізмі побудований завдяки ретельному розміщенню художніх інсталяцій, чіткому переміщенню простору та декоративної поверхні, вимощеної матеріалами та кольорами. Перебувати в ньому - це не тільки повернення до природи, але й корисна подорож.

Торговий Центр

HuiSheng Lanhai

Торговий Центр Завдяки океанській темі сценографічного дизайну, надіньте космічну душу, а піксельна площа - елемент візуального спілкування, дозвольте дітям у грі досліджувати відкриття навчання та зростання, щоб стати основою справи, а позиціонування вільного простору представляє ефект фантазії виховання у розвазі. Від форми, масштабу, кольорового об'єкта, структури до психологічного сенсорного досвіду концепція простору продовжується і збагачується, коли всі елементи інтегруються та стикаються.

Торговий Центр

Ad Jinli

Торговий Центр Цей проект відновив старі будівлі на міській ділянці і надає новій функціональній місії будівлям відповідати новим функціональним вимогам. Дизайнери намагаються змусити людей сприймати сучасний стиль у чотирирівневому місті від трансформації фасаду будівлі до дизайну інтер'єру, щоб забезпечити цілісність реалізації проекту.