Дизайн журналу
Дизайн журналу
Торговий Центр

Yango Poly Kuliang Hill

Торговий Центр Цей дизайн спрямований на вивчення того, як подарувати захоплений досвід заміського ідилічного життя, який спонукає людей до гарного життя і змушує людей рухатися до східного поетичного житла. Дизайнер використовує сучасну та просту дизайнерську майстерність з натуральних та простих матеріалів. Зосереджуючись на дусі та нехтуючи формою, дизайн поєднує елементи ландшафтного дзен і культури чаю, любовні почуття рибалок, парасольку від масляного паперу. Завдяки обробці деталей він збалансовує функції та естетику та робить життя художнім.

Назва проекту : Yango Poly Kuliang Hill, Ім'я дизайнерів : HCD IMPRESS, Прізвище клієнта : Yango.

Yango Poly Kuliang Hill Торговий Центр

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.