Дизайн журналу
Дизайн журналу
Резиденція

Cheung's Residence

Резиденція Резиденція розроблена з простотою, відкритістю та природним світлом. Слід будівлі відображає обмеження існуючої ділянки, і формальний вираз повинен бути чистим і простим. Атріум та балкон розташовані на північній стороні будівлі, що освітлює вхід та обідню зону. Розсувні вікна передбачені в південному кінці будівлі, де вітальня та кухня повинні забезпечити максимальне природне освітлення та забезпечити просторову гнучкість. У всій будівлі пропонуються мансардні світильники для подальшого підсилення дизайнерських ідей.

Тимчасовий Інформаційний Центр

Temporary Information Pavilion

Тимчасовий Інформаційний Центр Проект являє собою тимчасовий павільйон для мікстурного використання в Трафальгар, Лондон, для різних функцій та заходів. Запропонована структура підкреслює поняття "тимчасовості", використовуючи переробні контейнери для переробки як основний будівельний матеріал. Його металевий характер має на меті встановити контрастний зв’язок із існуючою спорудою, що підсилює перехідний характер концепції. Крім того, формальне вираження будівлі організовано та розташовано випадковим чином, створюючи тимчасовий орієнтир на місці для залучення візуальної взаємодії протягом короткого життя будівлі.

Салон, Роздрібна Торгівля, Книгарня

World Kids Books

Салон, Роздрібна Торгівля, Книгарня Натхненний місцевою компанією для створення стійкої, повністю функціонуючої книгарні на невеликому сліді, RED BOX ID використовував концепцію "відкритої книги", щоб створити абсолютно новий досвід роздрібної торгівлі, який підтримує місцеву громаду. Розташований у Ванкувері, Канада, World Kids Books - це перше шоу-рум, друге - роздрібна книгарня, а третя - інтернет-магазин. Сміливий контраст, симетрія, ритмічність і кольоровість притягують людей і створюють динамічний і веселий простір. Це прекрасний приклад того, як бізнес-ідею можна вдосконалити за допомогою дизайну інтер’єру.

Оновлення Міста

Tahrir Square

Оновлення Міста Площа Тахрір є основою політичної історії Єгипту, тому відродження міського дизайну є політичним, екологічним та соціальним дезидерат. Генеральний план передбачає закриття деяких вулиць та об’єднання їх у існуючу площу, не порушуючи рух транспорту. Тоді було створено три проекти для розміщення рекреаційних та комерційних функцій, а також меморіал для відзначення сучасної політичної історії Єгипту. У плані було враховано достатньо місця для прогулянок та сидіння, а також високе співвідношення зелених зон для внесення кольорів у місто.

Публічна Площа

Brieven Piazza

Публічна Площа Натхненням цього дизайну є прихильність до простоти та проникливості мондрійської абстракції та символізму з відтінком характеру та автентичності, позначених в історичній каліграфії Square Kufic. Цей дизайн є проявом узгодженого злиття між стилями, що пропагують повідомлення про те, що існує можливість змішування різних, здавалося б, суперечливих стилів щодо спостереження неозброєним оком, тоді як при копанні глибоко у філософію, що стоїть за ними, було б подібність, що призведе до цілісного художнього твору, який є привабливим поза очевидним розумінням.

Агентство Нерухомості

The Float

Агентство Нерухомості Ми проектуємо архітектуру, інтер’єр та ландшафт у цьому проекті. Справа - "Агентство нерухомості", назва об'єкта нерухомості - [Небесна вілла], тому сприймайте концепцію з таким назвою справи як вихідну точку. А проект розташований у центрі міста Сямень, умови навколо бази несприятливі, є старі квартири та будівельний майданчик, навпроти - школа, пейзаж не оточений. Зрештою, з концепцією [Float] витягніть центр продажу на висоту 2F та створіть власний пейзаж, пул на рівні стека, тому центр продажу любить плавати у воді, а відвідувачі відвідують великі площі ставка, а через перший поверх торгового офісу підійдіть до задньої сходи та підніміться до торгового залу. Конструкція - це металева конструкція, дизайн будинку та дизайн інтер’єру прагнуть інтеграції та єдності в техніці.