Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сад

Tiger Glen Garden

Сад Сад Тигра Глена - це споглядальний сад, побудований у новому крилі Музею мистецтв Джонсона. Він натхненний китайською притчею, яка називається "Три смішника тигрового глена", в якій троє чоловіків долають свої сектантські відмінності, щоб знайти єдність дружби. Сад був спроектований у суворому стилі під назвою karesansui японською мовою, в якому створюється зображення природи з розташуванням каменів.

Назва проекту : Tiger Glen Garden, Ім'я дизайнерів : Marc Peter Keane, Прізвище клієнта : Johnson Museum of Art.

Tiger Glen Garden Сад

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.