Дизайн журналу
Дизайн журналу
Корпоративний Дизайн

Vivifying Minimalism

Корпоративний Дизайн Результатом було створення сучасного простору, який адаптуватиме терапію на основі передових технологій, пропонуючи класичні спа-процедури. Отримана пропозиція полягала в тому, щоб створити динамічний простір, який випромінює суворість наукових лабораторій, додаючи знайомі конотації теплих класичних інтер'єрів. Натхнення для наземного лобі прийшло з дзенської філософії та діадичної природи космосу. Білий лавапластер натякає на клінічну білу та наукову причину, шоколадно-коричневий з класичної палітри натякає на смакові конотації людських бажань.

Назва проекту : Vivifying Minimalism, Ім'я дизайнерів : Helen Brasinika, Прізвище клієнта : Vivify_The beauty lab.

Vivifying Minimalism Корпоративний Дизайн

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.