Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перукарня

Taipei Eros

Перукарня Перукарні базуються на геометрії чорного, білого та сірого кольорів. Жести стрижки волосся переводяться на масування скульптурних утворень. Трикутний мотив формує функціональні кубики та площини від стелі до підлоги завдяки складанню, розкроюванню та пошиванню. Світлові бруски, вбудовані в розділові лінії, сприяють численним поясам освітлення, слугуючи додатковим освітленням при вирішенні стану опущеної стелі. Вони розширюються і меандрують відбиттям великого дзеркала, вільно перекидаючись між площинами і тривимірністю.

Приватний Сад

Ryad

Приватний Сад Завдання полягало у модернізації старого заміського будинку та перетворює його у царство спокою та тиші, всебічно працюючи як на архітектурній, так і на ландшафтній територіях. Фасад було оновлено, були проведені цивільні роботи на тротуарах та басейні плавальних басейнів та підпірних стін, що створило нові кузні залізниці для арк, стін та огорож. Садівництво, зрошення та водоймище, а також блискавка, меблі та приладдя також були всебічно затримані.

Кафе Та Ресторан

Roble

Кафе Та Ресторан Ідея його дизайну була взята з американських стейк і коптилень, і в результаті дослідницької групи першої фази дослідницька група вирішила використовувати дерево і шкіру темних кольорів, таких як чорний і зелений, разом із золотом і трояндою золото брали з теплим і легким розкішним світлом. Характеристики конструкції - це 6 великих підвісних люстр, які складаються з 1200 анодованої сталі ручної роботи. А також 9-метрова барна стійка, яка покрита парасолькою 275 сантиметрів, яка складається з красивих і різних пляшок, без будь-якої опори накриває барну стійку.

Архітектонічні Дослідження Та Розробки

Technology Center

Архітектонічні Дослідження Та Розробки Архітектонічний проект Технологічного центру є орієнтиром інтеграції архітектурного ансамблю в навколишній ландшафт, тихий і приємний простір. Ця визначальна ідея робить ансамбль гуманізованою орієнтиром, призначеним для необхідного інтелектуального занурення дослідників, які будуть діяти в ньому, вираженого в його пластичному та конструктивному намірі. Вражаюча та інтегрована конструкція дахів увігнутої та опуклої форми майже торкається акцентованих горизонтальних ліній, визначаючи, таким чином, основні характеристики архітектонічного комплексу.

Дизайн Інтер’Єру

Gray and Gold

Дизайн Інтер’Єру Сірий колір вважається нудним. Але сьогодні цей колір є одним із головних укладок у таких стилях, як лофт, мінімалізм та хай-тек. Сірий колір - це уподобання приватності, трохи спокою та відпочинку. В основному він запрошує тих, хто працює з людьми або займається пізнавальними вимогами, як загальний колір інтер'єру. Стіни, стеля, меблі, штори та підлога сірі. Відтінки та насиченість сірого відрізняються лише. Золото додавали додаткові деталі та аксесуари. Це підкреслено рамкою малюнка.

Будинок

Santos

Будинок Використовуючи дерево як основний конструктивний елемент, будинок зміщує два рівні в розрізі, створюючи засклений дах, щоб інтегруватися з контекстом і дозволяти проникненню природного світла. Простір подвійної висоти формулює цей зв'язок між першим поверхом, верхнім поверхом та ландшафтом. Металевий дах над ліхтарем пролітає, захищаючи його від падіння західного сонця і формально відновлюючи об'єм, обрамляючи бачення природного середовища. Програма сформульована шляхом розміщення громадського користування на першому поверсі та приватного користування на верхньому поверсі.