Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пересувний Павільйон

Three cubes in the forest

Пересувний Павільйон Три куба - це пристрій з різними властивостями та функціями (ігрові майданчики для дітей, громадські меблі, предмети мистецтва, кімнати для медитації, альтанки, невеликі місця відпочинку, зали очікування, стільці з дахом) і можуть подарувати людям свіжі просторові відчуття. Три куба можна легко транспортувати вантажівкою, завдяки розміру та формі. Що стосується розмірів, установки (нахилу), поверхонь сидіння, вікон тощо, то кожен куб спроектований по-своєму. Три куби називаються традиційними японськими мінімальними просторами, такими як кімнати для чайної церемонії, з мінливістю та мобільністю.

Назва проекту : Three cubes in the forest, Ім'я дизайнерів : Kotoaki Asano, Прізвище клієнта : KOTOAKI ASANO Architect & Associates.

Three cubes in the forest Пересувний Павільйон

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.