Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональний Комплекс

Crab Houses

Багатофункціональний Комплекс На величезній рівнині Сілезької низовини одна чарівна гора височіє над мальовничим містом Соботка, вкрита туманом таємниці. Там, серед природних ландшафтів і легендарного місця, планується розмістити комплекс Crab Houses: дослідницький центр. В рамках проекту ревіталізації міста він має розкрити креативність та інноваційність. Місце об’єднує науковців, митців та місцеву громаду. Форма павільйонів натхненна крабами, що заходять у море трави. Вночі вони будуть підсвічуватися, нагадуючи світлячків, що ширяють над містом.

Назва проекту : Crab Houses, Ім'я дизайнерів : Dagmara Oliwa, Прізвище клієнта : .

Crab Houses Багатофункціональний Комплекс

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.