Дизайн журналу
Дизайн журналу
Аптека

Izhiman Premier

Аптека Новий дизайн магазину Іжіман Прем’єр розвивався навколо створення модного та сучасного досвіду. Дизайнер використав різне поєднання матеріалів і деталей для обслуговування кожного куточка експонованих предметів. Кожна демонстраційна область розглядалася окремо, вивчаючи властивості матеріалів та експонованих товарів. Створення поєднання матеріалів між калькуттським мармуром, деревом горіха, дубом і склом або акрилом. В результаті досвід базувався на кожній функції та вподобаннях клієнтів із сучасним та елегантним дизайном, сумісним із представленими предметами.

Назва проекту : Izhiman Premier , Ім'я дизайнерів : Emad Amin Salameh, Прізвище клієнта : SADDA design and build .

Izhiman Premier  Аптека

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.