Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кафе

Perception

Кафе Це невелике тепле дерев'яне кафе, розташоване на розі перехрестя в тихому районі. Централізована зона відкритої підготовки надає відвідувачам численні та великі враження від виступу баристів скрізь, де є барне сидіння або сидіння за столом у кафе. Стельовий об'єкт під назвою "Дерево затінення" починається з тильної сторони зони підготовки, і він охоплює зону споживача, щоб зробити всю атмосферу цього кафе. Це дає незвичний просторовий ефект для відвідувачів, а також стає засобом для людей, які хочуть загубитися в думках зі смаками кави.

Клуб Відпочинку

Central Yosemite

Клуб Відпочинку Поверніться до простоти життя, сонце через вікно перекриває світло і тінь. Для кращого відображення природного аромату в загальному просторі, використовуйте в повному обсязі дизайн колоди, простий і стильний, гуманістичний комфорт, підкреслюючи атмосферу художнього простору. Східний шарм, тон з неповторним просторовим настроєм. Це ще один вираз інтер’єру, він природний, чистий, мінливий.

Резиденція

Panorama Villa

Резиденція Згадуючи структуру типового села Мані, концепція задумана як серія окремих фрагментів каменю, що обертаються навколо атріуму, входу та житлових приміщень. Грубі обсяги резиденції відкривають діалог із природним оточенням, тоді як ритм їх відкриття або забезпечує приватність, або запрошує на панорамний вид на горизонт, створюючи безпосередній досвід послідовних та різноманітних наративів. Вілла розташована в Наваріно Резиденсс, колекції розкішних вілл у приватній власності в центрі курорту Наваріно Дюни.

Торговий Центр

Xi’an Legend Chanba Willow Shores

Торговий Центр Дизайн поєднує народ північного сходу з ніжністю та витонченістю Півдня, щоб забезпечити життя повним. Розумний дизайн та компактне розташування розширюють архітектуру інтер’єру. Дизайнер використовує прості та міжнародні навички дизайну з чистими елементами та простими матеріалами, які роблять простір природним, неквапливим та неповторним. Дизайн - це торговий центр площею 600 квадратних метрів, він має на меті спроектувати сучасний центр східних продажів покликань, роблячи серце мешканця тихим та відкидаючи шум зовні. Будьте повільнішими і насолоджуйтесь життям краси.

Торговий Центр

Yango Poly Kuliang Hill

Торговий Центр Цей дизайн спрямований на вивчення того, як подарувати захоплений досвід заміського ідилічного життя, який спонукає людей до гарного життя і змушує людей рухатися до східного поетичного житла. Дизайнер використовує сучасну та просту дизайнерську майстерність з натуральних та простих матеріалів. Зосереджуючись на дусі та нехтуючи формою, дизайн поєднує елементи ландшафтного дзен і культури чаю, любовні почуття рибалок, парасольку від масляного паперу. Завдяки обробці деталей він збалансовує функції та естетику та робить життя художнім.

Вілла

Tranquil Dwelling

Вілла Дизайн використовує дизайнерські прийоми формальної рівноваги як допоміжні засоби для передачі східної художньої концепції. Він приймає елементи бамбука, орхідеї, цвітіння сливи та ландшафту. Простий екран утворений розширенням бамбукової форми шляхом відрахування конкретної форми, і він зупиняється там, де повинен зупинитися. Планування вітальні та їдальні вгору та вниз визначають обмеження простору та втілюють східну перспективу просторою, яка є рідкісною та печворковою. Навколо теми простого життя та легкої подорожі, рухливі лінії чіткі, це нова спроба для середовища проживання людей.