Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офіс

White Paper

Офіс Полотно подібний інтер'єр матеріалізує простір для творчого внеску дизайнерів і створює можливості для безлічі виставок дизайнерських процесів. По мірі прогресування кожного проекту стіни та дошки покриваються дослідженнями, ескізами дизайну та презентаціями, записуючи еволюцію кожного дизайну і стаючи щоденником дизайнерів. Білі підлоги та латунні двері, які унікально та зухвало використовуються для надійного щоденного використання, збирають сліди та відбитки пальців у персоналу та клієнтів, спостерігаючи зростання компанії.

Назва проекту : White Paper, Ім'я дизайнерів : Lam Wai Ming, Прізвище клієнта : Design Systems Ltd..

White Paper Офіс

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.