Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан

100 Bites Dessert

Ресторан Укусити як тему дизайну, графічні портрети, моделі зубів, візуальні головні знаменитості - все ключові особливості допомагають стимулювати смакові рецептори кожного клієнта. Від фантазійної коричнево-білої графічної стелі, до білої супер графічної стіни, до акуратно розташованої стіни дисплея виробу, разом із 100 кусаючими значками, що представляють різні десятиліття, насичений розроблений аромат чорного гумору плутає.

Назва проекту : 100 Bites Dessert, Ім'я дизайнерів : Danny Chan, Прізвище клієнта : Beige Design Ltd..

100 Bites Dessert Ресторан

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.