Дизайн журналу
Дизайн журналу
Медичний Центр

Neo Derm The Center

Медичний Центр Він розроблений таким чином, щоб відповідати темі ліній, а яскравих кольорів лайма достатньо, щоб продемонструвати зухвалий та енергійний короткий дизайн дизайну саме для цього центру догляду за шкірою. Промені білих шумних ліній проходять по всій білій стелі і з динамікою простягаються до навколишнього простору. Зону релаксації, що прилягає до ресепшн, встановлено на липовому відтінку вапняного кольору від меблів до килима, що підкреслює молоду та омолоджену сутність бренду, оглядаючи гавань Вікторія.

Назва проекту : Neo Derm The Center, Ім'я дизайнерів : Danny Chan, Прізвище клієнта : Beige Design Limited.

Neo Derm The Center Медичний Центр

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.