Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сумочка, Вечірня Сумка

Tango Pouch

Сумочка, Вечірня Сумка Сумка Tango - це непересічна сумка із справді інноваційним дизайном. Це виносний витвір мистецтва, який носять наручні ручки, що дозволяє вам мати вільні руки. Всередині достатньо місця, і конструкція, що закриває магніт, що закриває, дає несподіване легке та широке відкриття. Сумка виготовлена з м'якої воскової шкіри шкіри теля для неймовірно приємного дотику до ручки та пухких бічних вставок, навмисно контрастуючи з більш побудованим основним корпусом, виготовленим з так званої глазурованої шкіри.

Назва проекту : Tango Pouch, Ім'я дизайнерів : Anne-Christin Schmitt, Прізвище клієнта : Gretchen.

Tango Pouch Сумочка, Вечірня Сумка

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.