Дизайн журналу
Дизайн журналу
Аптека

Izhiman Premier

Аптека Новий дизайн магазину Іжіман Прем’єр розвивався навколо створення модного та сучасного досвіду. Дизайнер використав різне поєднання матеріалів і деталей для обслуговування кожного куточка експонованих предметів. Кожна демонстраційна область розглядалася окремо, вивчаючи властивості матеріалів та експонованих товарів. Створення поєднання матеріалів між калькуттським мармуром, деревом горіха, дубом і склом або акрилом. В результаті досвід базувався на кожній функції та вподобаннях клієнтів із сучасним та елегантним дизайном, сумісним із представленими предметами.

Фабрика

Shamim Polymer

Фабрика Заводу необхідно підтримувати три програми, включаючи виробниче приміщення, лабораторію та офіс. Відсутність визначених функціональних програм у цих типах проектів є причиною їх неприємної просторової якості. Цей проект спрямований на вирішення цієї проблеми, використовуючи елементи циркуляції для поділу непов’язаних програм. Дизайн будівлі обертається навколо двох порожніх просторів. Ці пусті простори створюють можливість для відокремлення функціонально не пов’язаних між собою просторів. При цьому виконує роль середнього дворика, де кожна частина будівлі з'єднана одна з одною.

Дизайн Інтер’Єру

Corner Paradise

Дизайн Інтер’Єру Оскільки ділянка розташована на кутовій ділянці в інтенсивному транспорті міста, як можна знайти спокій у галасливому районі, зберігаючи переваги підлоги, просторову практичність та архітектурну естетику? Це питання зробило дизайн досить складним на початку. Щоб значно підвищити конфіденційність житла при збереженні хорошого освітлення, вентиляції та глибини поля, дизайнер зробив сміливу пропозицію, побудувати внутрішній ландшафт. Тобто побудувати триповерховий кубічний будинок і перенести передній і задній двори в атріум. , для створення зеленого та водного ландшафту.

Житловий Будинок

Oberbayern

Житловий Будинок Дизайнер вважає, що глибина та значущість космосу живуть у стійкості, що випливає з єдності взаємопов’язаних і співзалежних людини, космосу та навколишнього середовища; отже, з величезними оригінальними матеріалами та переробленими відходами, концепція матеріалізована в дизайн-студії, поєднанні дому та офісу, для стилю дизайну, який співіснує з навколишнім середовищем.

Житловий

House of Tubes

Житловий Проект являє собою злиття двох будівель, занедбаного 70-х років із будівлею нинішньої епохи, а елементом, який покликаний об’єднати їх, є басейн. Це проект, який має два основні види використання: перше як резиденція для сім’ї з 5 членів, 2-е як художній музей, з широкими площами та високими стінами, щоб прийняти понад 300 осіб. Дизайн копіює форму задньої гори, знакову гору міста. У проекті використано лише 3 обробки світлих тонів, щоб простір сяяв через природне світло, яке проектується на стіни, підлогу та стелю.

Передпродажний Офіс

Ice Cave

Передпродажний Офіс Ice Cave — шоу-рум для клієнта, якому потрібен простір унікальної якості. Тим часом, здатний продемонструвати різні властивості проекту Tehran Eye. Відповідно до функції проекту, приваблива, але нейтральна атмосфера для показу об’єктів та подій за потреби. Ідеєю дизайну було використання мінімальної логіки поверхні. Інтегрована сітчаста поверхня розкинута по всьому простору. Простір, необхідний для різних видів використання, формується на основі сторонніх сил у напрямку вгору і вниз, що діють на поверхню. Для виготовлення ця поверхня була розділена на 329 панелей.