Дизайн журналу
Дизайн журналу
Внутрішній Простір

Chua chu kang house

Внутрішній Простір Точкою голкорефлексотерапії в цьому будинку було з'єднати закриту зону в абсолютно нову візуальну тишу. Тим самим відновлюється певна історична та сира чарівність, щоб укрити порожнечу будинку. Нове житло завершується сюрпризом інтер’єру в інтер'єрі; суха та мокра кухня Кухня в межах кухні та їдальня в межах кухні. Житловий простір також був перерваний вражаючою арт-атакою, яка незабаром стала електричним електропроводкою особистого житла. Для доповнення загального акценту, шматочки теплого світла потрібні для плям по всіх кольорових стінах.

Назва проекту : Chua chu kang house, Ім'я дизайнерів : Don Lin, Прізвище клієнта : DSOD.

Chua chu kang house Внутрішній Простір

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.