Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан

Osaka

Ресторан Розташований у сусіді Ітаїм Бібі (Сан-Паулу, Бразилія), Осака гордо демонструє свою архітектуру, пропонуючи інтимну та затишну атмосферу в різних її просторах. Зовнішня тераса поруч з вулицею - це вхід у зелений та сучасний двір, зв’язок між інтер’єром, зовнішністю та природою. Приватна та витончена естетика матеріалізувалася із використанням природних елементів, таких як дерево, каміння, залізо та текстиль. Система даху Lamella з тьмяним освітленням та решітками з деревини були ретельно вивчені, щоб завершити гармонізуючий дизайн інтер’єру та створити різні атмосфери.

Назва проекту : Osaka , Ім'я дизайнерів : Ariel Chemi, Прізвище клієнта : Osaka.

Osaka  Ресторан

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.