Дизайн журналу
Дизайн журналу
Флагманський Магазин

Lenovo

Флагманський Магазин Флагманський магазин Lenovo має на меті покращити імідж бренду, надаючи аудиторії платформу для взаємодії та спільного використання за допомогою способу життя, обслуговування та досвіду, створених у магазині. Концепція дизайну задумана на основі місії здійснити перехід від виробника обчислювальних пристроїв до провідного бренду серед постачальників побутової електроніки.

Назва проекту : Lenovo, Ім'я дизайнерів : Johnson Li, Прізвище клієнта : Lenovo (Beijing) Ltd..

Lenovo Флагманський Магазин

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.