Дизайн журналу
Дизайн журналу
Концепція Корпоративної Архітектури

Pharmacy Gate 4D

Концепція Корпоративної Архітектури Творча концепція заснована на поєднанні матеріальних та нематеріальних компонентів, які разом створюють медіа-платформу. Центральна точка цієї платформи характеризується негабаритною чашею як символом абстрактного келиха алхімії, над яким проектується голографічна діаграма плаваючої нитки ДНК. Ця голограмма ДНК, яка насправді представляє гасло „Обіцянка на життя”, обертається повільно і говорить про легкість життя організму, що не має симптомів. Обертається голограма ДНК представляє не тільки життєвий потік, але і взаємозв'язок між світлом і самим життям.

Назва проекту : Pharmacy Gate 4D, Ім'я дизайнерів : Peter Stasek, Прізвище клієнта : Abbott - A Promise for Life.

Pharmacy Gate 4D Концепція Корпоративної Архітектури

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.