Дизайн журналу
Дизайн журналу
Будинок

Zen Mood

Будинок Zen Mood - це концептуальний проект, зосереджений у трьох ключових драйверах: мінімалізм, адаптованість та естетичність. Окремі сегменти додаються, створюючи різноманітні форми та способи використання: будинки, офіси або демонстраційні зали можна створити, використовуючи два формати. Кожен модуль розроблений розміром 3,20 х 6,00 м, розміщеним у 19м² протягом 01 або 02 поверхів. Перевезення в основному здійснюються вантажними автомобілями, також його можна доставити і встановити всього за один день. Це унікальний сучасний дизайн, який створює прості, живі та креативні простори, що стало можливим завдяки чистому та індустріалізованому конструктивному методу.

Будинок

Dezanove

Будинок Натхнення архітектора прийшло з рекультивованих евкаліптових дерев "батеїв". Це майданчики для виготовлення мідій на лимані, які є дуже важливою місцевою промисловістю в регіоні "Ріа да Аруса", Іспанія. На цих платформах використовується деревина евкаліпта, в регіоні є розширення цього дерева. Вік деревини не приховується, і різні зовнішні та внутрішні грані деревини використовуються для створення різних відчуттів. Будинок намагається запозичити традиції оточення та розкрити їх через історію, розказану в дизайні та деталізації.

Ресторан

Xin Ming Yuen

Ресторан Вхід - це парад контрастних матеріалів, конструкцій та кольорів. Приймальна зона - це простір спокійного комфорту. Сприятливі візерунки стикаються з грайливими прикрасами. Ззаду - динамічна зона бару в межах спокою. Традиційний китайський персонаж із світлодіодними фарами Хуя додає відчуття футуризму. Проїжджаючи через делікатно прикрашену покрівлю монастир - це обідня зона. Прикрашений квітковими, вуглеводними рибними зображеннями, рельєфними вітражними екранами та шафами древнього трав'яниста Бай Зі - це візуальна мандрівка часом та культурними реліквіями в моді.

Торгові Площі

Portugal Vineyards

Торгові Площі Концепт-магазин Португалія Виноградники - це перший магазин фізичних товарів для онлайн-спеціалістів з організації вин. Розташований поруч із штаб-квартирою компанії, що виходить на вулицю і займає 90 м2, магазин складається з відкритого плану, позбавленого перегородок. Інтер'єр - це сліпуче білий і мінімальний простір з круговою циркуляцією - біле полотно для того, щоб португальське вино сяяло і було видно. Полиці вирізані зі стін по відношенню до винних терас на 360 градусних захоплюючих роздрібних умовах без лічильника.

Виставковий Зал

City Heart

Виставковий Зал Від архітектури міста до індексу, щоб зрозуміти та зважити баланс дизайну, вираз міста стиснувся у три кутові простори, через міське будівництво та розвиток для просування підприємств, перспектив міста та людей на зміну міста та міських характеристик та містобудування складання клімату в обмін, щоб висловити дизайнерське розуміння міста, більше побачити минуле міста, щоб побачити його майбутнє.

Кінний Комплекс

Emerald

Кінний Комплекс Цілісний архітектурно-просторовий проект зображення, що об'єднує всі шість будівель, виявляє функціональну ідентичність кожної. Розширені фасади арен і конюшень, спрямовані до адміністративного композитного ядра. Шестигранна будівля у вигляді кришталевої сітки лежить у дерев'яному каркасі, як у намисті. Настінні трикутники прикрашені розсипом скла у вигляді смарагдових деталей. Вигнута біла конструкція підсвічує головний вхід. Фасадна сітка також є частиною внутрішнього простору, де середовище сприймається через прозору павутину. Інтер’єри продовжують тему дерев’яних конструкцій, використовуючи масштаб елементів до більш пропорційного людському масштабу.