Дизайн журналу
Дизайн журналу
Будинок

Geometry Space

Будинок Цей проект - проект вілли, розташований у [Міжнародному мистецькому центрі міста Беган-Хілл] в передмісті Шанхаю, в центрі громади є центр мистецтв, який надає багато культурних заходів, вілла може бути офісною або студійною або домашньою, центр громади скепп має велику поверхню озера , ця модель знаходиться прямо вздовж озера. Особливістю будівлі є внутрішній простір без жодних стовпчиків, що надає найбільшу мінливість та креативність у дизайні приміщенню, але також через свободу та мінливість простору, структуру інтер’єру, техніку дизайну більш змінну, розширювану геометрію створює інтер'єрний простір, також відповідно до творчих ідей, які проводить [Art Center]. Розділений рівень структури та основна сходи розташовані посередині внутрішнього простору, тоді як ліва та права сторони - це сходові клітини, що розділяють рівневий рівень, так що загалом п’ять різних сходів, що з'єднують простір.

Агентство Нерухомості

The Ribbon

Агентство Нерухомості Такі як "Танець стрічки", з відкритим просторовим масштабом, загальний простір білий, використовуйте концепцію розміщення меблів, формуйте взаємозв'язок, що з'єднується з простором, найбільш особливим є взаємозв'язок між стіною і шафою, інтегруйте письмовий стіл із стелею та землею, навмисне розбийте секцію за неправильною геометрією, не лише висвітлюйте надмірну кількість дефектів балки, але й демонструєте сучасну актуальну концепцію, демонструючи абстрактну ідею стрічки в кривому стилі через відображення світла.

Центр Продажу Нерухомості

MIX C SALES CENTRE

Центр Продажу Нерухомості т - центр продажу нерухомості. Оригінальна архітектурна форма - скляна квадратна коробка. Загальний дизайн інтер’єру видно з зовнішньої сторони будівлі, а дизайн інтер'єру повністю відображається висотою будівлі. Є чотири зони функцій, область мультимедіа-дисплея, область відображення моделі, зона узгодження дивана та область відображення матеріалів. Чотири функціональні області виглядають розсіяними та ізольованими. Тому ми застосували стрічку для з'єднання всього простору для досягнення двох концепцій проектування: 1. з'єднання функціональних зон 2. Формування висоти будівлі.

Офісна Будівля

FLOW LINE

Офісна Будівля Простір на місці нерівний і кривий через зовнішню стіну будинку. Отже, дизайнер застосовує в цьому випадку концепцію потокових ліній з надією створити відчуття потоку і, нарешті, перетворити на поточні лінії. По-перше, ми знесли зовнішню стіну, що прилягає до коридору загального користування, і застосували три функціональні зони. Ми використовували потокову лінію для циркуляції трьох областей, а лінія потоку - це також вхід назовні. Компанія поділена на п’ять відділів, і ми використовуємо п'ять ліній для їх представлення.

Виставка Дизайну / Продажу

dieForm

Виставка Дизайну / Продажу І дизайн, і нова оперативна концепція роблять виставку "dieForm" настільки інноваційною. Всі товари віртуального салону фізично представлені. Відвідувачі не відволікаються від товару ні рекламою, ні торговим персоналом. Додаткову інформацію про кожен продукт можна знайти на мультимедійних дисплеях або за допомогою QR-коду у віртуальному шоу-румі (додаток та веб-сайт), де продукти також можна замовити на місці. Концепція дозволяє демонструвати захоплюючу гаму продуктів, роблячи акцент на продукті, а не на бренді.

Дизайн Світового Торгового Ярмарку Для Toyota

The Wave

Дизайн Світового Торгового Ярмарку Для Toyota Натхненний японським принципом "активного спокою", дизайн поєднує в одне ціле раціональні та емоційні елементи. Архітектура зовні виглядає мінімалістично і спокійно. Тим не менш, ти можеш відчути величезну силу, що випромінює від неї. Під його заклинанням ви з цікавістю запливаєте в інтер’єр. Потрапивши всередину, ви опинитесь у дивовижній обстановці, заваленій енергією та наповненою великими медіа-стінами, що демонструють енергійні, абстрактні анімації. Таким чином стенд стає незабутнім для відвідувачів. Концепція зображує асиметричний баланс, який ми знаходимо в природі та в основі японської естетики.