Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бутик І Шоу-Рум

Risky Shop

Бутик І Шоу-Рум Ризиковий магазин був розроблений і створений компанією Smallna, дизайнерською студією та старовинною галереєю, заснованою Пьотром Плоскі. Завдання поставило багато проблем, оскільки бутик розташований на другому поверсі житлового будинку, не має вітрини і має площу всього 80 кв.м. Тут виникла ідея подвоїти площу, використовуючи як простір на стелі, так і площу підлоги. Досягається гостинна домашня атмосфера, навіть якщо меблі насправді вивішені перекриттям на стелі. Ризикований магазин розрахований на всі правила (він навіть не сприймає тяжкості). Це повністю відображає дух бренду.

Назва проекту : Risky Shop, Ім'я дизайнерів : smallna, Прізвище клієнта : Risky Shop powered by smallna.

Risky Shop Бутик І Шоу-Рум

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.