Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офісний Малий Масштаб

Conceptual Minimalism

Офісний Малий Масштаб Дизайн інтер'єру облямований естетичним, але не функціональним мінімалізмом. Простір відкритого плану підкреслюється чистими лініями, великими заскленими отворами, які дозволяють отримати багато природного денного світла, що дозволяє лінії та площині стати основними структурними та естетичними елементами. Відсутність прямих кутів визначала необхідність прийняття більш динамічного виду простору, тоді як вибір світлої кольорової палітри в поєднанні з різноманітністю матеріалу та текстури дозволяє забезпечити єдність простору та функцій. Незавершені бетонні оздоблення піднімають до стін, щоб додати контраст між біло-м’яким і шорстко-сірим.

Назва проекту : Conceptual Minimalism, Ім'я дизайнерів : Helen Brasinika, Прізвище клієнта : BllendDesignOffice.

Conceptual Minimalism Офісний Малий Масштаб

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.