Дизайн журналу
Дизайн журналу
Гостинна Стадіон

San Siro Stadium Sky Lounge

Гостинна Стадіон Проект нових лаунжів Sky - це лише перший крок величезної програми реновації, яку AC Milan та FC Internazionale спільно з муніципалітетом Мілана здійснюють з метою перетворення стадіону San Siro у багатофункціональний заклад, здатний приймати всіх важливі події, з якими відбудеться Мілано під час майбутнього EXPO 2015. Після успіху проекту skybox, Ragazzi & Partners здійснили ідею створити нову концепцію просторів гостинності поверх головної грандіозної трибуни стадіону Сан Сіро.

Назва проекту : San Siro Stadium Sky Lounge, Ім'я дизайнерів : Francesco Ragazzi, Прізвище клієнта : A.C. Milan - F.C. Internazionale.

San Siro Stadium Sky Lounge Гостинна Стадіон

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.