Дизайн журналу
Дизайн журналу
Творча Реконструкція

Redefinition

Творча Реконструкція Короткий проект проекту полягав у збереженні гірського контексту, не випромінюючи сільських пам’яток про переважаючі гірські типології гір. Він передбачав капітальний ремонт типового гірського будинку. Все було б виготовлено на місці, використовуючи в якості основних матеріалів металеві, соснові та мінеральні агрегати, людську працю та досвід. Основна ідея полягала в тому, щоб дозволити об'єктам набути використання та сентиментальної цінності після того, як власники вважатимуть їх корисними та знайомими, а також розробити з урахуванням перетворюючої сили матеріалів.

Назва проекту : Redefinition, Ім'я дизайнерів : Helen Brasinika, Прізвище клієнта : BllendDesignOffice.

Redefinition Творча Реконструкція

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.