Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан-Бар На Даху

The Atticum

Ресторан-Бар На Даху Чарівність ресторану в промисловому середовищі має відображатися в архітектурі та обстановці. Чорно-сіра вапняна штукатурка, яка була спеціально розроблена для цього проекту, є одним із доказів цього. Його унікальна груба структура проходить через усі кімнати. При детальному виконанні навмисно були використані такі матеріали, як необроблена сталь, чиї зварювальні шви та сліди шліфування залишалися помітними. Це враження підкріплюється вибором вікон muntin. Цим холодним елементам контрастують тепла дубова деревина, струганий вручну паркет «ялинка» та повністю озеленена стіна.

Назва проекту : The Atticum, Ім'я дизайнерів : Florian Studer, Прізвище клієнта : The Atticum.

The Atticum Ресторан-Бар На Даху

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.