Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вілла

Tranquil Dwelling

Вілла Дизайн використовує дизайнерські прийоми формальної рівноваги як допоміжні засоби для передачі східної художньої концепції. Він приймає елементи бамбука, орхідеї, цвітіння сливи та ландшафту. Простий екран утворений розширенням бамбукової форми шляхом відрахування конкретної форми, і він зупиняється там, де повинен зупинитися. Планування вітальні та їдальні вгору та вниз визначають обмеження простору та втілюють східну перспективу просторою, яка є рідкісною та печворковою. Навколо теми простого життя та легкої подорожі, рухливі лінії чіткі, це нова спроба для середовища проживання людей.

Назва проекту : Tranquil Dwelling, Ім'я дизайнерів : HCD IMPRESS, Прізвище клієнта : HCD.

Tranquil Dwelling Вілла

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.