Дизайн журналу
Дизайн журналу
Агентство Нерухомості

The Float

Агентство Нерухомості Ми проектуємо архітектуру, інтер’єр та ландшафт у цьому проекті. Справа - "Агентство нерухомості", назва об'єкта нерухомості - [Небесна вілла], тому сприймайте концепцію з таким назвою справи як вихідну точку. А проект розташований у центрі міста Сямень, умови навколо бази несприятливі, є старі квартири та будівельний майданчик, навпроти - школа, пейзаж не оточений. Зрештою, з концепцією [Float] витягніть центр продажу на висоту 2F та створіть власний пейзаж, пул на рівні стека, тому центр продажу любить плавати у воді, а відвідувачі відвідують великі площі ставка, а через перший поверх торгового офісу підійдіть до задньої сходи та підніміться до торгового залу. Конструкція - це металева конструкція, дизайн будинку та дизайн інтер’єру прагнуть інтеграції та єдності в техніці.

Назва проекту : The Float, Ім'я дизайнерів : Kris Lin, Прізвище клієнта : YONG NIAN Real Estate Development Company Limited.

The Float Агентство Нерухомості

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.