Дизайн журналу
Дизайн журналу
Виставка Дорожніх Шоу

Boom

Виставка Дорожніх Шоу Це виставковий дизайн проекту модного шоу-шоу модного бренду в Китаї. Тема цього дорожнього шоу підкреслює потенціал молоді для стилізації власного іміджу та символізує вибуховий шум, який цей дорожній показ прозвучав у публіці. Зигзагоподібна форма використовувалася як основний візуальний елемент, але з різною конфігурацією при застосуванні у кабінах у різних містах. Структура виставкових стендів була всім "набором деталей", виготовленими на заводі та встановленими на місці. Деякі частини можна повторно використовувати або переналаштувати для створення нового дизайну кабінки для наступної зупинки дорожнього шоу.

Назва проекту : Boom, Ім'я дизайнерів : Lam Wai Ming, Прізвище клієнта : PMTD Ltd..

Boom Виставка Дорожніх Шоу

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.