Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вішалка Для Одягу

Linap

Вішалка Для Одягу Ця елегантна вішалка для одягу дозволяє вирішити деякі з найбільших проблем - складність вставлення одягу з вузьким коміром, складність підвішування нижньої білизни та довговічність. Натхненням для створення дизайну стала скріпка для паперу, яка є безперервною та міцною, а остаточне формування та вибір матеріалу було пов’язано з вирішенням цих проблем. В результаті виходить чудовий продукт, який полегшує повсякденне життя кінцевого споживача, а також приємний аксесуар магазину-бутіку.

Захист Екрана Для Мобільних Ігор

Game Shield

Захист Екрана Для Мобільних Ігор Game Shield від Monifilm — це захисна плівка із загартованого скла 9H, створена для ери мобільних пристроїв 5G. Він оптимізований для інтенсивного та тривалого перегляду екрана з ультразгладженістю екрану лише 0,08 мікрометра, щоб користувач міг проводити пальцем і торкатися з оптимальною швидкістю та точністю, що робить його ідеальним для мобільних ігор та розваг. Він також забезпечує 92,5-відсотковий коефіцієнт пропускання екрану з нульовим червоним блиском та іншими функціями захисту очей, такими як анти-синє світло та антивідблиски, для комфортного перегляду протягом тривалого часу. Game Shield можна зробити як для телефонів Apple iPhone, так і для телефонів Android.

Медалі Бігуна

Riga marathon 2020

Медалі Бігуна 30-річчя Ризького міжнародного марафонського курсу має символічну форму, що з'єднує два мости. Нескінченно безперервне зображення, представлене 3D вигнутою поверхнею, розроблено в п’яти розмірах відповідно до пробігу медалі, наприклад, повний марафон і напівмарафон. Обробка – матова бронза, а на зворотному боці медалі вигравірувано назву турніру та пробіг. Стрічка складається з кольорів міста Риги з градаціями та традиційними латвійськими візерунками в сучасних візерунках.

Програма Дизайнерських Заходів

Russian Design Pavilion

Програма Дизайнерських Заходів виставки, конкурси дизайну, семінари, навчальні консультації з дизайну та видавничі проекти, спрямовані на просування російських дизайнерів та брендів за кордоном. Наша діяльність стимулює російськомовних дизайнерів удосконалювати свої знання та вміння за допомогою міжнародних проектів та допомагає зрозуміти їх роль у дизайнерській спільноті, як просувати та робити свою продукцію конкурентоспроможною, а також створювати справжні інновації.

Навчально-Виховний Інструмент

Corporate Mandala

Навчально-Виховний Інструмент Корпоративний мандала - це абсолютно новий інструмент для навчання та навчання. Це інноваційна та унікальна інтеграція стародавнього принципу мандали та фірмового стилю, призначена для підвищення роботи в команді та загальної ефективності бізнесу. Крім того, це новий елемент фірмового стилю компанії. Корпоративна мандала - це групова діяльність для команди або індивідуальна діяльність для менеджера. Він розроблений спеціально для конкретної компанії і розфарбований командою або індивідуально вільно та інтуїтивно, де кожен може вибрати будь-який колір чи поле.

Портативний Ультразвуковий Детектор Дефектів

Prisma

Портативний Ультразвуковий Детектор Дефектів Призма призначена для неінвазивного тестування матеріалів в самих екстремальних умовах. Це перший детектор, який ввімкнув вдосконалене зображення в режимі реального часу та 3D-сканування, що набагато полегшує інтерпретацію недоліків, скорочуючи час техніка на місці. Завдяки практично незнищенному корпусу та унікальним безліччю режимів огляду, Prisma може охопити всі тестові програми - від нафтопроводів до аерокосмічних компонентів. Це перший детектор з інтегральним записом даних та автоматичним створенням звітів у форматі PDF. Підключення до бездротового зв'язку та Ethernet дозволяє легко модернізувати або діагностувати пристрій.