Дизайн журналу
Дизайн журналу
47-Дюймовий Телевізійний Пристрій, Що Підтримує Hd Трансляцію,

Triump

47-Дюймовий Телевізійний Пристрій, Що Підтримує Hd Трансляцію, Наші натхнення були конструктивістські підходи, що стимулюють почуття гладкості, акуратні краї. Дизайнер хотів підбадьорити приємні та візуальні відчуття аудиторії ілюзіями, створеними різними матеріалами, такими як скло, листовий метал, хромовані поверхні та біле світло.

Душ

Rain Soft

Душ Видовище водоспаду на природі може привабити всіх, спостерігаючи за ним чи під душем, може створити розслаблюючу вирубку. Тому це було потрібно для імітації розслабляючої сцени водоспаду всередині будинків та квартир, так що можна відчути радість приймати душ під водоспадом вдома. У цій конструкції є два типи бризок. Режим кулака: Густина або концентрація води знаходиться посередині, і можна мити тіло. Другий режим: Воду наливають вертикально, оточуючи кільце, і можна використовувати шампунь, і він оточений стінкою води, і ця стіна може бути л

Телевізор Високого Класу

La Torre

Телевізор Високого Класу У цій конструкції немає передньої кришки, яка б тримала дисплей. Телевізор утримується задньою шафою, прихованою за панеллю дисплея. Елоксальна тонка рамка, що оточує дисплей, використовується просто для косметичної ілюзії. З усіх цих причин єдиним домінуючим елементом є дисплей на відміну від звичайної телевізійної форми. Ейфелева вежа - джерело натхнення для La Torre. Деякі основні схожість цих двох - реформаторство свого часу та однаковий погляд із боку.

42-Дюймовий Телевізор Із Світлодіодним Телевізором

Agile

42-Дюймовий Телевізор Із Світлодіодним Телевізором Світлодіодний телевізор AGILE призначений для підкреслення зображення на екрані, застосовуючи вузьку рамку і вловлює ТВ-тренд з тонким виглядом. Різкість на тонкій рамці навколо екрану забезпечує різні відбиття та сяйво світла на поверхні, що призводить до легкості дизайну. Це також впливає на дизайн підставки для телевізора. Металеві оздоблення поверхонь з мате-пластиковими підніжками та напівпрозорою горловиною стопи виконані з тією ж метою, що і телевізор. Спеціальна частина AGILE - це прозорі лінзи в кольорах.

Телевізор Під Проводом

XX240 BMS SNB LED TV

Телевізор Під Проводом Серія XX240 LED TV включає 32 ", 39", 40 ", 42", 47 ", 50" від найдоступнішого середнього розміру до найвищого сегмента телевізорів великого розміру з однаковою ідеєю дизайну, що пропонує кілька варіантів. Дизайн дисплеїв також належить виробничій компанії, і він зібраний за методологією BMS. Металевий дисплей пофарбований високоякісною фарбою, оскільки конструкція залишає відкриту зону рамки і обрамляє її лише товщиною стінки задньої кришки. Тож телевізор, здається, покритий лише тонкою рамкою та підсвіченою зоною логотипу внизу.

Led Телевізор

XX250

Led Телевізор Безмежний телесеріал Vestel, який позиціонується в найвищому сегменті побутової електроніки. Алюмінієва рамка тримає дисплей як майже невидиму тонку рамку. Глянцева тонка рамка надає виробу ексклюзивний образ на ринку перенасичених. Дисплей різко відрізняється від звичайних світлодіодних телевізорів з цілісним глянцевою поверхнею екрана, вкладеної в тонкий металевий каркас. Глянцева алюмінієва частина під екраном створює точку привабливості, одночасно відокремлюючи телевізор від підставки для стільниці.