Дизайн журналу
Дизайн журналу
Браслет

Phenotype 002

Браслет Форма браслета Phenotype 002 є результатом цифрового моделювання біологічного росту. Алгоритм, використаний у творчому процесі, дозволяє імітувати поведінку біологічної структури, створюючи незвичайні органічні форми, досягаючи ненав'язливої краси завдяки оптимальній структурі та матеріальній чесності. Прототип матеріалізований за допомогою технології 3D друку. На завершальній стадії ювелірна деталь ручна в латуні, відшліфована і закінчена з увагою до деталей.

Назва проекту : Phenotype 002, Ім'я дизайнерів : Maciej Nisztuk, Прізвище клієнта : In Silico.

Phenotype 002 Браслет

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.